20-ročné skúsenosti

Celý sortiment skladom

Doprava do 24 hodín

Doprava

V rámci skvalitňovania naších služieb Vám u nás zakúpený tovar dovezieme až k Vám domov. Na prevoz máme k dispozícií 3 nákladné automobily podľa množstva tovaru ktorý si objednáte. Dovoz je spoplatnený podľa kilometrov. Na menšie autá ktoré odvezú okolo 1300kg čiže asi 2 m3 dreva je cena 1,5€ za 1km. Na väčšie ktoré odvezie až 3500kg čo predstavuje skoro 6 m3 dreva je to 2€ za 1km. V rámci Pezinka je cena za odvoz pevná a to 5€.

V SOBOTU ROZVOZ NEROBÍME!

Zákaznícky servis

Máme viac ako 20 rokov skúsenosti s predajom dreva a plošných materiálov a podľa vašich požiadaviek rozširujeme aj ponuku našich služieb. Preto nie je problém u nás zakúpený materiál narezať na mieru, ohoblovať a doviesť k Vám domov.

Celý sortiment skladom

Na ploche viac ako 2km2 u nás nájdete všetky štandardné druhy a rozmery reziva ihned k odberu. Skladom máme OSB, DTD dosky, Lepené BSH hranoly, palubovky a sušený materiál. Informujte sa na našej linke 033/641 42 23 alebo nám napíšte na drevo@drevomarket.sk

Doprava tovaru do 24 hodín

Materiál k Vám dopravíme najneskôr do 24 hodín ale vo vačšine prípadov ho vieme doviezť ešte v deň zakúpenia. Cena za odvoz do Pezinka, Viničného a Vinosadov už od 5€.

U nás tiež nájdete...