20-ročné skúsenosti

Celý sortiment skladom

Doprava do 24 hodín

DREVENÉ OBKLADY

Naše smrekové obklady ktoré ponúkame sú vyrobené v Estónsku z Ruského dreva a ich kvalita je AB. S obkladmi vyrobenými zo Slovenského smreku sa nedajú porovnávať najmä kvôli hustote ktorú má Sibírsky smrekovec. Vyrábané sú pod prísnou kontrolou na jednej z najmodernejších liniek v Európe, obklady sú dôkladne vysušené na 15%. Všetky rozmery máme skladom a ihneď k odberu. Ponúkame dva druhy obkladov. Prvý označujeme P+D a druhý Tatranský obklad. Ich presné rozdelenie nájdete dole v Galérií.

Nižšie nájdete našu kompletnú ponuku aj s cenníkom.

Ďalší sortiment

Zákaznícky servis

Máme viac ako 20 rokov skúsenosti s predajom dreva a plošných materiálov a podľa vašich požiadaviek rozširujeme aj ponuku našich služieb. Preto nie je problém u nás zakúpený materiál narezať na mieru, ohoblovať a doviesť k Vám domov.

Celý sortiment skladom

Na ploche viac ako 2km2 u nás nájdete všetky štandardné druhy a rozmery reziva ihned k odberu. Skladom máme OSB, DTD dosky, Lepené BSH hranoly, palubovky a sušený materiál. Informujte sa na našej linke 033/641 42 23 alebo nám napíšte na drevo@drevomarket.sk

Doprava tovaru do 24 hodín

Materiál k Vám dopravíme najneskôr do 24 hodín ale vo vačšine prípadov ho vieme doviezť ešte v deň zakúpenia. Cena za odvoz do Pezinka, Viničného a Vinosadov už od 5€.

U nás tiež nájdete...