20-ročné skúsenosti

Celý sortiment skladom

Doprava do 24 hodín

Služby pre našich zákazníkov neustále zlepšujeme a preto poskytujeme rezanie u nás zakúpeného materiálu. Stavebné rezivo krátime s motorovou pílou väčšinou na kratšie rozmery kvôli preprave.

Hobľovaný materiál režeme na mieru na pokosovej píle. Cena je individuálna podľa množstva materiálu. Minimálna cena za rezanie 3€ s DPH.

 

Na mieru režeme aj veľkoplošné materiály ako Preglejky, Škárovky, OSB dosky a DTD dosky ktoré predávame iba na celé tabule! Tu platí cena za 1 rez 0,6€ s DPH.

Zákaznícky servis

Máme viac ako 20 rokov skúsenosti s predajom dreva a plošných materiálov a podľa vašich požiadaviek rozširujeme aj ponuku našich služieb. Preto nie je problém u nás zakúpený materiál narezať na mieru, ohoblovať a doviesť k Vám domov.

Celý sortiment skladom

Na ploche viac ako 2km2 u nás nájdete všetky štandardné druhy a rozmery reziva ihned k odberu. Skladom máme OSB, DTD dosky, Lepené BSH hranoly, palubovky a sušený materiál. Informujte sa na našej linke 033/641 42 23 alebo nám napíšte na drevo@drevomarket.sk

Doprava tovaru do 24 hodín

Materiál k Vám dopravíme najneskôr do 24 hodín ale vo vačšine prípadov ho vieme doviezť ešte v deň zakúpenia. Cena za odvoz do Pezinka, Viničného a Vinosadov už od 5€.