20-ročné skúsenosti

Celý sortiment skladom

Doprava do 24 hodín

NOVINKA! Hobľované lepené fošne

Jedná sa o pohľadové fošne (kategória Si) s pevnostnou triedou GL 24H . Ich kvalita je na úrovni BSH hranolov ktoré predávame. Všetky štyri plochy sú hobľované a hrany majú zrazené (fázované) pod uhlom 45˚. Sú vyrobené z ihličnatého smrekového reziva, vysušeného na vlhkosť cca 15 %, čo zabezpečí ich trvalú tvarovú stálosť a pri uvedenej vlhkosti je drevo prirodzene chránené proti napadnutiu drevokaznými škodcami.
Fošne majú dĺžku 6m a predávame ich na celé kusy. 

Ďalší sortiment

Zákaznícky servis

Máme viac ako 20 rokov skúsenosti s predajom dreva a plošných materiálov a podľa vašich požiadaviek rozširujeme aj ponuku našich služieb. Preto nie je problém u nás zakúpený materiál narezať na mieru, ohoblovať a doviesť k Vám domov.

Celý sortiment skladom

Na ploche viac ako 2km2 u nás nájdete všetky štandardné druhy a rozmery reziva ihned k odberu. Skladom máme OSB, DTD dosky, Lepené BSH hranoly, palubovky a sušený materiál. Informujte sa na našej linke 033/641 42 23 alebo nám napíšte na drevo@drevomarket.sk

Doprava tovaru do 24 hodín

Materiál k Vám dopravíme najneskôr do 24 hodín ale vo vačšine prípadov ho vieme doviezť ešte v deň zakúpenia. Cena za odvoz do Pezinka, Viničného a Vinosadov už od 5€.

U nás tiež nájdete...