20-ročné skúsenosti

Celý sortiment skladom

Doprava do 24 hodín

BUKOVÉ PREGLEJKY

Buková preglejka exteriér je celobuková preglejka, ktorej jednotlivé dyhy sú spojené exteriérovým vodovzdorným lepidlom (trieda lepenia 2, značenie FSF, WBP, AW 100). Vďaka svojej konštrukcii, pevnosti a atraktívnemu vzhľadu bukovej dyhy získava preglejka jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým obstojí aj v náročnejších podmienkach. Charakteristika bukovej dýhy a prekladanie jednotlivých dýh kolmo na seba dávajú preglejke vysokú pevnosť vo všetkých smeroch, zaručujú rozmerovú a tvarovú stabilitu dosiek a eliminujú na minimum riziko vytrhávania spojovacieho materiálu a kovania ako k tomu dochádza pri ostatných plošných drevomateriáloch. Aj vďaka týmto vlastnostiam je možné preglejku ľahko opracovať a upraviť obyčajným ručným náradím, ako aj najmodernejšími technológiami ako CNC. Povrch preglejky umožňuje bezproblémové nanášanie farieb a lakov, prípadne aplikáciu rôznych druhov materiálov, ako napr. prírodné dyhy, umelé a papierové fólie, koberce, PVC.

Stolársku brúsenú preglejku je možné použiť na výrobu nábytku, detských hračiek, interiérových obkladov, dekoračných predmetov.

 

Ďalší sortiment

Zákaznícky servis

Máme viac ako 20 rokov skúsenosti s predajom dreva a plošných materiálov a podľa vašich požiadaviek rozširujeme aj ponuku našich služieb. Preto nie je problém u nás zakúpený materiál narezať na mieru a odviezť k Vám domov.

Celý sortiment skladom

Na ploche viac ako 2km2 u nás nájdete všetky štandardné druhy a rozmery reziva ihned k odberu. Skladom máme OSB dosky, Lepené BSH hranoly, palubovky a sušený materiál. Informujte sa na našej linke 033/641 42 23 alebo nám napíšte na drevo@drevomarket.sk

Doprava tovaru do 24 hodín

Materiál k Vám dopravíme najneskôr do 24 hodín, ale vo väčšine prípadov ho vieme doviezť ešte v deň zakúpenia.

U nás tiež nájdete...