20-ročné skúsenosti

Celý sortiment skladom

Doprava do 24 hodín

OSB DOSKY

KRONOPOL OSB doska obsahuje viac než 90% drevnej hmoty a je vyrábaná zo staroslivo vybraných kmeňov borovice. OSB doska má dobré technické parametre hlavne kvôli vláknitému charakteru dreva, tenkej pásikovej hmote a poprepletaným vláknam. Vysoká odolnosť voči poveternostným podmienkam je dosiahnutá tým že sa drevná hmota premiešava s parafínovou emulziou v lisovacích strojoch. KRONOPOL OSB je doska bez nerovností, prasklín a iných vnútorných kazov. Obidve strany OSB dosky sú rovnakej kvality. Doska sa pri montáži ľahko obrába a kvôli jej vysokej pevnosti nie je problém upevniť ju skutkami a stavebnými kotvami. KRONOPOL OSB je charakteristická vysokou stabilitou, veľmi dobrou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, dobrou zvukovou izoláciou, ľahkou tvárnosťou a spracovateľnosťou. Doska má vysokú tuhosť, je odolná voči ohybu a posunutiu. To sú všetko dôležité vlastnosti pre použitie v stavebníctve.

Na sklade máme OSB 3 dosky ktoré sú vhodné do vlhkého prostredia. Jedná sa o najpoužívanejší typ OSB dosiek.  

     

Ďalší sortiment

Zákaznícky servis

Máme viac ako 20 rokov skúsenosti s predajom dreva a plošných materiálov a podľa vašich požiadaviek rozširujeme aj ponuku našich služieb. Preto nie je problém u nás zakúpený materiál narezať na mieru, ohoblovať a doviesť k Vám domov.

Celý sortiment skladom

Na ploche viac ako 2km2 u nás nájdete všetky štandardné druhy a rozmery reziva ihned k odberu. Skladom máme OSB, DTD dosky, Lepené BSH hranoly, palubovky a sušený materiál. Informujte sa na našej linke 033/641 42 23 alebo nám napíšte na drevo@drevomarket.sk

Doprava tovaru do 24 hodín

Materiál k Vám dopravíme najneskôr do 24 hodín ale vo vačšine prípadov ho vieme doviezť ešte v deň zakúpenia. Cena za odvoz do Pezinka, Viničného a Vinosadov už od 5€.

U nás tiež nájdete...