20-ročné skúsenosti

Celý sortiment skladom

Doprava do 24 hodín

DTD DOSKY

SUROVÁ DREVOTRIESKOVÁ DOSKA

Charakteristika a použitie

Trojvrstvové obojstranne brúsené drevotrieskové dosky vyrábané z kvalitných surovín vhodné na lamináciu, kašírovanie, poťahovanie laminátom a dýhovanie. Všetky drevotrieskové dosky zodpovedajú hodnotám podľa normy EN 312 a emisnej triede E1. Surové drevotrieskové dosky typu P2 sú nenosné dosky určené pro použitie v suchých podmienkach interiéru s vysokou rozmerovou a tvarovou stabilitou.

Výhody

šetrné k životnému prostrediu, recyklovateľný výrobok, jednoduché opracovanie bežnými drevoobrábacími nástrojmi, hladký povrch, vhodné pre ďalšiu povrchovú úpravu (laminacia, dyhovanie, atď.), rovnaký stupeň pevnosti vo všetkých smeroch

Použitie

interiérový design, nábytkové diely, priečky, základná podlahová doska, obalový materiál, sendvičové panely

SUROVÁ DTD 12mm, 207x280cm 29,90€ s DPH

LAMINOVANÁ DREVOTRIESKOVÁ DOSKA

Charakteristika a použitie

Plošne lisovaná drevotriesková doska s jemným povrchom, povrchovo upravená impregnovaným dekoračným papierom. Veľké množstvo dekorov, ktoré nasledujú aktuálne trendy v tvorbe interiérov a široká ponuka povrchových štruktúr je inšpiráciou pre architektov a designerov pri tvorbe a kombinácii s inými materiálmi.

Výhody

cenovo výhodné,  vysoká trvanlivosť a odolnosť, vysoká stabilita

Použitie

interiérový design, nábytkové diely, dekoratívne aplikácie, výstavy (stojany, stánky, kiosky), alternatíva k dyhám

 

BIELA DTD 18mm, 207x280cm 63,90€ s DPH

Ďalší sortiment

Zákaznícky servis

Máme viac ako 20 rokov skúsenosti s predajom dreva a plošných materiálov a podľa vašich požiadaviek rozširujeme aj ponuku našich služieb. Preto nie je problém u nás zakúpený materiál narezať na mieru, ohoblovať a doviesť k Vám domov.

Celý sortiment skladom

Na ploche viac ako 2km2 u nás nájdete všetky štandardné druhy a rozmery reziva ihned k odberu. Skladom máme OSB, DTD dosky, Lepené BSH hranoly, palubovky a sušený materiál. Informujte sa na našej linke 033/641 42 23 alebo nám napíšte na drevo@drevomarket.sk

Doprava tovaru do 24 hodín

Materiál k Vám dopravíme najneskôr do 24 hodín ale vo vačšine prípadov ho vieme doviezť ešte v deň zakúpenia. Cena za odvoz do Pezinka, Viničného a Vinosadov už od 5€.

U nás tiež nájdete...