20-ročné skúsenosti

Celý sortiment skladom

Doprava do 24 hodín

TERASOVÉ DOSKY

Terasové dosky sú vyrábané z masívneho dreva, ktoré patrí do exteriéru a najmä preto sa suší na 14% (+/- 2%). Povrch terasových dosiek tvorí jemné vrúbkovanie a spodná časť je hladká. Vďaka tomu, že je protišmyková, sa nemusíte báť, či už o svoje bezpečie alebo o bezpečie vašich detí. Terasové dosky je možné použiť z obidvoch strán. Dosky sú vhodné pre použitie na vaše terasy, chodníky, záhradné prístrešky, ale aj čoraz populárnejšie okolo bazénov. V našej ponuke nájdete terasové dosky pochádzajúceho výlučne od zahraničného dodávateľa z Estónska, ktorý používa iba to najkvalitnejšie severské drevo. 

Novinka v našej ponuke je CAMO MARKSMAN PRO pre rýchlu inštaláciu terasových dosiek. Umožnuje pripraviť krásnu podlahu bez viditeľných skrutiek, vhodnú pre chodenie naboso. Zabraňuje štiepeniu a praskaniu povrchu.

Video pre ukážku ako systém funguje:

 

 

Ďalší sortiment

Zákaznícky servis

Máme viac ako 20 rokov skúsenosti s predajom dreva a plošných materiálov a podľa vašich požiadaviek rozširujeme aj ponuku našich služieb. Preto nie je problém u nás zakúpený materiál narezať na mieru a odviezť k Vám domov.

Celý sortiment skladom

Na ploche viac ako 2km2 u nás nájdete všetky štandardné druhy a rozmery reziva ihned k odberu. Skladom máme OSB dosky, Lepené BSH hranoly, palubovky a sušený materiál. Informujte sa na našej linke 033/641 42 23 alebo nám napíšte na drevo@drevomarket.sk

Doprava tovaru do 24 hodín

Materiál k Vám dopravíme najneskôr do 24 hodín, ale vo väčšine prípadov ho vieme doviezť ešte v deň zakúpenia.

U nás tiež nájdete...